MÍČ NA MODERNÍ GYMNASTIKU AMAYA TECHNORUBBER HOLOSCENT 17 CHERRY

Kód: 1980
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Amaya
1 079 Kč / ks
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Míč na moderní gymnastiku značky AMAYA.

  • V AMAYA SPORT vyrábíme sportovní vybavení již více než 55 let. Několik generací rytmických gymnastů a trenérů z více než 100 zemí zaručuje kvalitu našich         produktů Rhytmic Gymnastics.

 

  • V úzké spolupráci s Mezinárodní gymnastickou federací (FIG) neustále rosteme a rozvíjíme se. Nové technologie výroby vyvinuté inženýry v neustálém tréninku a nové materiály vyvinuté společností AMAYA SPORT pomáhají rytmickým gymnastům najít v našich míčích, holích, lanech, obručích nebo stuhách nejlepšího partnera pro nejlepší pohyby. Toho je dosaženo pouze přísnou kontrolou každého materiálu a výrobního procesu v našich závodech o rozloze více než 10 000 m2 ve Španělsku.

 

  • Všechny naše soutěžní přístroje jsou schváleny FIG, což z nás činí jednoho z mála výrobců oprávněných k výrobě tohoto zařízení. Tréninková linka je určena pro mladší gymnasty, aby se seznámili s přístrojem co nejefektivnějším a nejdostupnějším způsobem.

    AMAYA SPORT spojuje minulost a budoucnost rytmické gymnastiky jako předního světového výrobce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Značka:      AMAYA

Barva:        CHERRY    TECHNORUBBER HOLOSCENT - Cherry_1   

Velikost      Ø 18-18,5 cm

Hmotnost:  400 - 410 gr

Materiál:    pryž 

- (Pryž či guma je materiál, získávaný ze surového přírodního nebo syntetického (umělého) kaučuku přídavkem vhodného síťovadla a působením tepla; tento               proces se obecně nazývá vulkanizace. Příměsemi pryže jsou sazeoxid železitý (Fe2O3) a křída. Relativní permitivita materiálu je 2,7.)     

Schváleno FIG                        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Míče
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…